Zprávy

Zpět

Díky nové plynové myčce od společnosti Fagor Industrial provozovatelé pohostinských zařízení ušetří až 60% z účtu za energie.

2018.05.17

Oñati, 17. května 2018. Společnost Fagor Industrial, jeden z největších výrobců zařízení do pohostinství, kolektivního stravování a prádelen, zavádí na trh novou řadu posuvných myček nádobí.

V důsledku celkové změny výrobního procesu společnost Oňati přišla s řadou, pro niž je charakteristická robustnost, výrobní kapacita, flexibilita a zcela výjimečné parametry energetické účinnosti (co se týče spotřeby vody a elektřiny).

VERZE ECO

Společnost Fagor Industrial taktéž nabízí jedinečné řešení mezi evropskými výrobci: verze ECO jejích posuvných myček, což pomocí generátoru horké vody umožňuje ušetřit až 60% za energie. Vícenáklady, ve srovnání s elektrickou verzí, se vrátí cca do 3 let.

Tyto myčky jsou určeny do zařízení, kde se myje větší množství nádobí: hotely, nemocnice, ubytovny, letiště, školy, cateringová zařízení, restaurace atd. tj. zařízení vyznačující se značným množstvím a také stále rostoucími požadavky na zdravotní nezávadnost potravin.

Teplota vody při oplachování se u těchto myček pohybuje mezi 80-85 ºC, což je nutné pro zajištění řádné hygieny talířů, táců či příborů, a tím lze dosáhnout značně vysokého výkonu při o dost nižších nákladech ve srovnání s elektrickými verzemi

myček. Tyto myčky jsou ideální pro země se zdroji plynu, neboť cena plynu je tam nižší než cena elektrická energie.

Typy ECO mají plynový generátor horké vody, který přináší především tři výhody:

- Vana na mytí nádobí se plní horkou vodou z generátoru, což značně zkracuje dobu nabíhání stroje (kratší doba provozu a vyšší úspora energie).

- Nižší náklady na použitou energii v kombinaci s minimální dobou naběhnutí snižují náklady na kus nádobí v kW, tudíž se jedná o úsporu až 60% za elektrickou energii. Vícenáklady se tudíž ve srovnání s elektrickou verzí vrací cca do 3 let v závislosti na zvoleném modelu a jeho využívání.

- Modely ECO nejen snižují náklady, ale také pomáhají šetřit přírodní zdroje naší planety a jsou prospěšnější i z pohledu životního prostředí, neboť značně snižují množství škodlivých odpadů.

Díky nové plynové myčce od společnosti Fagor Industrial provozovatelé pohostinských zařízení ušetří až 60% z účtu za energie.