Zprávy

Zpět

Aktivita společnosti Fagor Industrial na asijském trhu v roce 2017 vzorstla o 20%

2018.04.19

Madrid, 19 dubna 2018 – Veletrhu Food&Hotel Asia 2018 se již dvanáctým rokem zúčastní společnost Fagor Industrial, přední výrobce zařízení pro pohostinství, kolektivní stravování a prádelny.

K podpoře svých obchodních aktivit na asijském trhu, které v roce 2017 vzrostly o 20%, společnost Oñati postaví stánek o rozloze 126 m2, jenž poslouží k představení nejnovější techniky z výroby společnosti Fagor Industrial.

V Singapuru vystavují každé dva roky přední světoví výrobci odvětví HoReCa na Food & Hotel Asia, FHA. Letošní veletrh, který umožní firmám představit inovace v tomto odvětví a uvést své podnikání do oblasti Asie a Tichomoří, se bude konat od 24. do 27. dubna.

Dopad FHA je globální, protože na něm působí velké hotelové řetězce z celého světa. Hotelový sektor tvoří velkou část asijského trhu a lze v něm nalézt téměř jakýkoli typ hotelu dle potřeby. Asijský trh je velký a má obchodní vizi, která je v souladu s filozofií společnosti Fagor Industrial a tomu odpovídá i skutečnost, že je jednou z předních společností podílejících se na hlavních projektech v Asii a Tichomoří.

Stánek společnosti Fagor Industrial na FHA bude rozdělen na dvě velké části: prádelna a pohostinství se stravováním. Jako novinka bude v tomto roce poprvé vystaveno více zařízení do prádelen než do pohostinství a stravování, což odpovídá tržbám získaným na asijském trhu za poslední rok.

Konkrétně v oblasti prádelen bude vystaveno vybavení zaměřené na pouliční prádelny se samoobslužnými stroji a další velmi odlišné vybavení zaměřené na hotely, nemocnice či rezidence. Pokud jde o hotely a restaurace, Fagor Industrial se zaměřuje na špičkový design těchto zařízení. Proto bude hlavním exponátem stánku velká závěsná kuchyně z generace KORE řady 900, která kromě samotné funkčnosti vyniká především svou estetickou stránkou.

A co se týče mytí nádobí, společnost Oñati představí novou řadu pásových myček nádobí Concept. V tomto případě vyniká model s ohřevem teplé vody ECO, jenž uživateli umožňuje ušetřit až 60% nákladů na energii. Aby si zákazník mohl zobrazit zařízení společnosti Fagor Industrial formou 360, bude stánek doplněn o trouby a některá zařízení chladící linie Globe.

“Asijský trh je pro Fagor Industrial nepochybně jedním z nejdůležitějších a naše přítomnost na FHA znovu potvrzuje náš záměr působit v celé oblasti Asie a Tichomoří, jakož i internacionalizaci naší společnosti.” prohlásil Diego Micol, ředitel prodeje v Asii a Tichomoří společnosti Fagor Industrial.

Aktivita společnosti Fagor Industrial na asijském trhu v roce 2017 vzorstla o 20%