Myčky

Průmyslové myčky

Skutečný profesionál v kuchyni potřebuje rovněž efektivní řešení, aby veškeré zařízení bylo okamžitě znovu k dispozici. Naše řada výrobků je kompletní, od malých myček skleniček pro bary, kavárny nebo malé restaurace až po velkokapacitní myčky nádobí.

E-VO Concept

VYSPĚLÁ TECHNOLOGIE NA DOSAH KAŽDÉHO

E-VO CONCEPT je tu pro ty, kdo věří, že technologie a jednoduchost mohou jít ruku v ruce. Vítězný produkt ve své kategorii, který v sobě spojuje funkce a výhody, které nabízejí jen špičkové produkty, snadné použiti a efektivní a robustní technologie navržené pro úspěšné uplatněni na trhu.

+ Chtěli byste více informací?

TUNELOVÉ MYČKY - PÁSOVÉ

Ve světě veřejného stravování jsou často potřebné mycí stroje o vysokém výkonu umístěné v omezených prostorách. Ve společnosti Fagor Industrial jsme si toho vědomi. Nešetřili jsme úsilím, abychom Vám mohli nabídnout širokou řadu velkokapacitních strojů a řešení, která nejlépe vyhoví vašim potřebám.

Všechny mycí stroje jsou ve Fagoru Industrial vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu. Od výběru použitého materiálu až do posledního detailu při finální montáži. Stroje jsou vyvíjeny a testovány jak z hlediska robustnosti a životnosti, tak také z hlediska snižování nákladů na jejich provoz a co nejmenšího dopadu na životní prostředí.

TUNELOVÉ MYČKY - KOŠOVÉ

Všechny tunelové myčky kompaktní modulové, či pásové jsou k dispozici také v plynovém provedení. Jedná se o modely ECO, které jsou tak nazývány pro své ekonomické a ekologické přednosti. Jsou dodávány s externím plynovým generátorem horké vody, což přináší několik výhod:

- Uspora: až 80 % nákladů na energii.

- Ekologie: ve srovnání s elektricky ohřívanými myčkami se snižuje vypouštění exhalací téměř o 100 % a spotřeba vody o cca 15 %

- Rychlost: doba uvedení na provozní teplotu se snižuje o 40 %.

- Variabilita: Možnost připojení na zemní plyn či Propan-butan.

 

Úspora, kterou poskytují myčky „ECO“, je tak velká, že se investice do jejich koupě vrátí během 3 let.

+ Chtěli byste více informací?

E-VO Advance

NOVÝ POHLED NA EXKLUZIVITU

Spotřebiče pro ty, kteři chtěji to nejlepši z nejlepšiho, ale s jednoduchym ovladanim, snadnou udržbou a vysokym vykonem. Inteligentni spotřebiče E-VO ADVANCE splňuji všechny požadavky profesionalů: nejnovějši technologie, energeticka efektivita, učinnost, spolehlivost, nastavitelne myci programy, funkce, jako je například samočištěni nebo samovypouštěni a vlastni diagnostika pro minimalizaci času potřebneho na udržbu. Exkluzivni spotřebič, do ktereho dnes investujete, aby vam zitra přinašel zisk.

+ Chtěli byste více informací?

E-VO Concept +

AŤ JE TO JEDNODUCHÉ. AŤ JE TO MOŽNÉ

I když se to může zdát nemožné, je to reálné.  V neposlední řadě tento stroj zahrnuje všechny výhody a funkce špičkových produktů spolu s jednoduchým elektromechanickým ovládacím panelem. Řada E-VO CONCEPT+ nabízí vysoce účinný a efektivní  systém pro myti a oplach nádobí (EFFI- WASH & EFFI-RINSE) a představuje dokonalé řešeni všude tam, kde je nízký tlak vody, ale zároveň vysoké požadavky na účinnost.

E-VO CONCEPT+ je tady.

+ Chtěli byste více informací?

MYČKY ČERNÉHO NÁDOBÍ

Nabízíme širokou řadu myček kuchyňských potřeb na mytí různých pomůcek a nádob v kuchyni. Jsou zkonstruovány s dvojitou stěnou z nerezové oceli za účelem snížení hlučnosti a tepelných ztrát.