Vaření

průmyslové kuchyně

Profesionál v kuchyni vyžaduje především kvalitu, bezpečnost a hygienu. Ke všem našim řadám vaření (Symphony, 900, 700 a 600) přidáváme rovněž spolehlivost, design, technologii a pohodlí.

900 KORE Range

Robustnější, ergonomická kuchyně, jejíž úklid je velmi snadný. Je navržena tak, aby poskytovala co největší užitek a byla vhodná pro co nejvíce účelů. Díky těmto výrobkům můžeme kuchyňskému personálu poskytnout nejlepší možná řešení.

+ Chtěli byste více informací?

NEZÁVISLÉ VAŘENÍ

Naše nemodulární stroje na vaření doplňují řadu výrobků pro specifické stroje navržené pro bary, kavárny a malé restaurační kuchyně... Vždy jsou vyráběny s prvky, výkonem a stejnými požadavky na kvalitu jako u všech našich výrobků pro vaření.

+ Chtěli byste více informací?

SYMPHONY

Řada kuchyní Symphony umožňuje profesionálnímu šéfkuchaři navrhnout kuchyni na míru, rozvrhnout a upravit různé prvky kuchyně tak, aby odpovídaly jejich vkusu a uzpůsobily se jejich stylu vaření. Široká řada vysoce kvalitních a designových prvků, tvarů, velikostí, příslušenství a povrchových úprav vám umožňuje vytvořit si dokonalý nástroj, kterým budete dělat radost vašim zákazníkům.

+ Chtěli byste více informací?