Skupina ONNERA Group

ONNERA Group je mezinárodní obchodní skupina zaměřená na poskytování řešení zařízení pro sektor hotelnictví, pohostinství, prádelnictví a chlazení

Spojuje dohromady značky, včetně Fagor, Inoxfera, Edenox, Efficold, Asber, Danube, Domus a Primer, vedoucí značky v různých sektorech, na různých trzích a v různých zemích.

Globální skupina, která obchoduje se svými výrobky na všech pěti kontinentech. Má 8 výrobních závodů rozmístěných strategicky po celém světě (Španělsko, Francie, Polsko a Mexiko) a více než 2000 odborníků, kteří nabízejí širokou škálu řešení adaptovaných na každý trh.

V rámci spolupráce se společností MONDRAGON je skupina ONNERA Group zavázána vůči lepší budoucnosti. Budoucnosti, v níž značky tvořící skupiny jsou synonymem poctivosti, závazku, iniciativy a týmové práce, cesty k nové éře. Aktivní přístup pro neustálé hledání lepších, efektivnějších a udržitelných způsobů práce činí ze skupiny ONNERA Group mezinárodního lídra. Globálně uznávanou společnost.

Zjistěte více o skupině ONNERA Group
  • Skupina ONNERA Group má více než 1000 distribučních míst na pěti kontinentech
  • Ve skupině ONNERA Group pracuje více než 2000 odborníků.
  • Skupina ONNERA Group je součástí spolupráce se společností MONDRAGON.
  • Obrat skupiny ONNERA Group v roce 2016 činil 214 milionů euro.

ONNERA Group z Oñati, inovace pro novou éru.

Naše jméno odráží cestu skupiny, její směřování, minulé, přítomné a budoucí. Vzniklo hrou s určitými evokujícími slovy: Oñati, innovación, nueva era...

Spoluje charakteristiky obchodní skupiny zaměřené na budoucnost, směrem k nové fázi, v níž být zapojen bude podstatné ve všech smyslech slova.

Onera v jazyce Euskera (baskický jazyk, kterým se hovoří v baskické oblasti, a tudíž rovněž v Oñati, město, kde se Skupina zrodila) znamená „správnou cestou“.

  • Přední obchodní skupina v baskické oblasti a desátá ve Španělsku.

  • Více než 260 společností a strukturovaných subjektů následně rozdělených do 4 ekonomických oblastí: Finance, Průmysl, Distribuce a Znalosti

  • Více než 73 600 zaměstnanců a 75 výrobních závodů na mezinárodní úrovni