Globe průmyslové chlazení

Globe průmyslové chlazení

Koncept nové generace chladicí techniky Globe vychází z požadavků profesionálů. "Nabízíme účinnější chladicí technologii, která zaručuje ideální uchování potravin a zároveň nízké náklady.

CHLADICÍ SKŘÍNĚ GLOBE - Advance Gastronorm

Chladicí skříně ADVANCE jsou důkazem naší odhodlanosti investovat do inovací a nových technologií, poněvadž cílem naší společnosti je vždy naplňovat očekávání těch nejnáročnějších uživatelů.

CHLADICÍ SKŘÍNĚ GLOBE - Concept Gastronorm

V rámci chladicích skříní Concept v provedení Gastronorm nabízíme díky jejich široké škále a rozmanitosti produkty šité na míru všem druhům podnikání a potřeb.

CHLADICÍ SKŘÍNĚ GLOBE - Concept Snack

Přizpůsobujeme se každému druhu prostoru a jakýmkoli potřebám, a skříně Concept máme i v rozměrech Snack – tyto skříně nabízejí podobnou službu v totožné kvalitě.

CHLADICÍ STOLY GLOBE - Concept 700 Gastronorm

Díky naší řadě CONCEPT s hloubkou 700 mm a se schopností pojmout nádoby Gastronorm náš katalog skýtá jednu z největších nabídek, co se týče trhu s chladicími stoly. Nabízíme široký sortiment různých provedení a druhů, abychom se přizpůsobili potřebám každého uživatele.

CHLADICÍ STOLY GLOBE - Concept 600 Snack

ŠOKOVÉ ZCHLAZOVAČE

Šokove zchlazovače jsou zařizeni navržena k velmi rychlemu sniženi teploty pokrmů z teploty po uvařeni cca 90 °C na teplotu chladici 3 °C v čase do 90 minut. Tak se zabrani množeni bakterii.

Kombinovane zchlazovače mohou dosahnout poklesu teploty pokrmu až na -18 °C v čase do 4 hodin. Tim se kromě velmi rychleho zmraženi pokrmu zabrani růstu nežadouci bakterialni mikroflory a navic se znemožni tvorba makrokrystalů.