Globální řešení

Integrální služby v oblasti řešení pro profesionální dodavatele pohostinských služeb.

Integrální služby v oblasti řešení pro profesionální dodavatele pohostinských služeb.

Předprodejní služby

Výrobní centra v Americe, Evropě a Asii, 30 firemních kanceláří, odborníci se specializací na předprodejní služby, vlastní simulační software (Fagor Product a Fagor Equip 5). Celý svět možností, které vám pomohou udělat to správné rozhodnutí.

Viz všechny informace o našem Předprodejní plánování a poradenství

Prodej

Chceme být blízko k našim zákazníkům a pomáhat jim udělat to správné rozhodnutí. Plně vstupujeme do personalizace každé nabídky, provádíme předběžné studie společně s distributorem a koncovým zákazníkem, jak pro naše vlastní výrobky, tak i pro prodávané výrobky.

Viz naše Distribuční síť

Poprodejní služby

Zákazník je zákazník před i po nákupu. Proto jsme ve společnosti Fagor Industrial zavedli poprodejní služby jako náš standard:intuitivní programy, jako např. Fagor Technic, zaměřené na pobočky, sesterské společnosti, distributory a technické služby, referent SAT s certifikací po celém světě, náhradní díly se zárukou 10 let a mnoho dalšího.

Najděte naše Nejbližší technické služby

Školení a výzkum, vývoj a inovace

Neustálé investice do výzkumu, vývoje a inovací za účelem vývoje nových a vylepšených řešení splňujících požadavky našich zákazníků. Firma se závazkem vůči interním a externím školením jako hybné síle pro neustálé zlepšování výrobků a služeb. Vždy s cílem být neustále uznávaní jako společnost certifikovaná v oblasti kvality a řídicích procesů.

Najít tyto informace na Fagor Events Experience