Prádelny

Stroje pro prádelny

Již mnoho let navrhujeme a vyrábíme stroje a instalace pro prádelny. Proto dnes můžeme říct, že jsme skuteční odborníci na tomto poli. Máme širokou škálu strojů na praní, sušení a žehlení.

PROFESIONÁLNÍ PRANÍ - COMPACT SERIES

Společnost Fagor Industrial přináší nejlepší řešení pro všechny Vaše potřeby a dokáže se přizpůsobit novým požadavkům trhu.

Tak vznikl Compact – nová řada výrobků určených k profesionálnímu praní, které byly vyvinuty především pro menší zařízení (kadeřnictví, fitness, campingy…), kde se vyžaduje stejný výkon a robustnost jako i v oblasti průmyslového praní, zároveň i lepší adaptabilita při kompaktnější velikosti a příznivější ceně.

Praní

Pračky poslední generace, věrné naší filozofii, které kombinují nejnovější technologie s maximální kvalitou komponentů a materiálů. Disponují nejnovějšími zlepšeními ve WET CLEANING a programech na úsporu vody, energie a chemických prostředků. Vynikají jednoduchým ovládáním a intuitivním programování, které nám umožňuje obeznámit se s jakýmkoliv druhem prádelen, od čistíren a samoobslužných prádelen až po obchodní, nemocniční nebo industriální prádelny.

Sušení

Nové sušičky FAGOR INDUSTRIAL přicházejí na trh jako autentická revoluce v sušení. Nový design umožňuje mnohem vyšší efektivnost než u předchozích modelů a tím se řadí mezi technologicky nejpokrokovější sušičky na trhu.

+ Chtěli byste více informací?

Zkontrolování a ukončení

Máme širokou řadu výrobků pro žehlení tvarového prádla (kalhoty, košile, pláště…). Od dokončovacích jednoduchých stolů pro menší množství až po vzduchové lisy, které umožňují vysokou kvalitu žehlení pro střední produkce a čistění skvrn. Disponujeme také figurínami, které slouží pro různé druhy prádla. Také máme párové kabiny pro velké produkce, vhodné pro uniformy a zdravotnické prádlo.

Žehlení a skádání

Nové modely nástěnných žehlících strojů s podélným a příčným skladačem a stohovačem a také s možností předního nebo zadního východu, které nabízejí širokou flexibilitu pro adaptaci v jakémkoli prostoru a užití.
Žehlící stroje Fagor jsou navrženy tak, aby poskytovaly co největší produkci a efektivnost s energetickým výkonem a opravdu velkou časovou úsporou a díky jejich funkční jednoduchosti náklady na údržbu jsou prakticky nulové.
Kvalita žehlení rovného prádla s našimi stroji je našimi uživateli ceněná jako jeden z nejdůležitějších prvků, což je nutné vyzdvihnout.

Samoobsluha

Nabízíme všechny druhy strojů, doplňků a poradenství v jedné z oblastí s největším růstem v sektoru industriálního praní. Souhrn řešení, které zaručují plynulý provoz jakékoli samoobslužné instalace, s vlastním systémem procesů údržby a platby.

Water Recovery System

With its water recovery system, Fagor Industrial demonstrates once again the positive effect that technological innovations have on saving and sustainability. The latest generation water reclaimers offer up to 70% savings on water, but that is not all. They also mean big savings on chemical products thanks to reuse of the reclaimed water, as well as considerable energy savings thanks to hot water reuse from previous phases of the wash cycle.