Konvektomaty

Konvektomaty

Generace konvektomatů ADVANCE nabízí jeden z nejširších sortimentů konvektomatů na evropském trhu, jak co do velikostí, tak co do vybavenosti. Stačí jen vybrat model odpovídající požadované kapacitě a nejvhodnější model pro příslušnou potřebu profesionála. S možností v plynovém nebo elektrickém ohřevu ve všech kapacitách a vybavení.

K dispozici je pět různých velikostí ve třech řadách funkčního vybavení: Advance Plus, Advance a Advance Concept.

ADVANCE-PLUS

JEDEN Z NEJLEPŠÍCH KONVEKTOMATŮ NA TRHU

Konvektomaty ADVANCE PLUS jsou určeny pro profesionály, kteří se nechtějí vzdát žádné z funkcí. Proto nabízejí nejvyšší úroveň prvků dostupných na trhu, čímž je zajištěna dokonalá rovnováha mezi kvalitou vaření, jednoduchostí, efektivitou a bezpečností.

ADVANCE

NEJLEPŠÍ POMĚR KVALITY A CENY MEZI KONVEKTOMATY S PARNÍM GENERÁTOREM

Konvektomaty ADVANCE jsou perfektní řešení pro ty profesionály, kteří vyžadují cenově dostupný konvektomat s vyspělými prvky dosahující vynikajících výsledků s ohledem na kvalitu, efektivitu a bezpečnost vaření.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

COOK & CHILL

Jako specialista na konvektomaty a chlazení představuje Fagor Industrial své nové řešení COOK & CHILL. Novou kombinovanou řada konvektomatů a šokových zchlazovačů optimalizující práci, výkon, efektivitu a produktivitu profesionální kuchyně.

+ Chtěli byste více informací?