Myčky

Průmyslové myčky

Skutečný profesionál v kuchyni potřebuje rovněž efektivní řešení, aby veškeré zařízení bylo okamžitě znovu k dispozici. Naše řada výrobků je kompletní, od malých myček skleniček pro bary, kavárny nebo malé restaurace až po velkokapacitní myčky nádobí.

TUNELOVÉ MYČKY - KOŠOVÉ

Všechny tunelové myčky kompaktní modulové, či pásové jsou k dispozici také v plynovém provedení. Jedná se o modely ECO, které jsou tak nazývány pro své ekonomické a ekologické přednosti. Jsou dodávány s externím plynovým generátorem horké vody, což přináší několik výhod:
- Uspora: až 80 % nákladů na energii.
- Ekologie: ve srovnání s elektricky ohřívanými myčkami se snižuje vypouštění exhalací téměř o 100 % a spotřeba vody o cca 15 %
- Rychlost: doba uvedení na provozní teplotu se snižuje o 40 %.
- Variabilita: Možnost připojení na zemní plyn či Propan-butan.

Úspora, kterou poskytují myčky „ECO“, je tak velká, že se investice do jejich koupě vrátí během 3 let.

+ Chtěli byste více informací?

TUNELOVÉ MYČKY - PÁSOVÉ

Ve světě veřejného stravování jsou často potřebné mycí stroje o vysokém výkonu umístěné v omezených prostorách. Ve společnosti Fagor Industrial jsme si toho vědomi. Nešetřili jsme úsilím, abychom Vám mohli nabídnout širokou řadu velkokapacitních strojů a řešení, která nejlépe vyhoví vašim potřebám.

Všechny mycí stroje jsou ve Fagoru Industrial vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu. Od výběru použitého materiálu až do posledního detailu při finální montáži. Stroje jsou vyvíjeny a testovány jak z hlediska robustnosti a životnosti, tak také z hlediska snižování nákladů na jejich provoz a co nejmenšího dopadu na životní prostředí.

MYČKY ČERNÉHO NÁDOBÍ

Nabízíme širokou řadu myček kuchyňských potřeb na mytí různých pomůcek a nádob v kuchyni. Jsou zkonstruovány s dvojitou stěnou z nerezové oceli za účelem snížení hlučnosti a tepelných ztrát.